Z Rudolfem na warsztatach

Klasa II a udała się z wizytą do Mikołaja do jego siedziby WOK na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu. Z Rudolfem, reniferem artystą oraz z Elfami drugoklasiści wykonali bombki techniką decupage. Potem wraz z Elfami uczniowie zaliczyli wszystkie zadania, które zostawił im do wykonania śpiący Mikołaj. Były tańce, zabawy, piosenki oraz wspólny poczęstunek. Wspólnie wraz z Elfami uczniowie obudzili Mikołaja wypowiadając z pełną mocą specjalne zaklęcie.
Obudzony Mikołaj, aż podskoczył na fotelu. Nagrodził uczestników słodkościami za wykonanie zadań. Na koniec wszyscy uczestniczyli w sesji zdjęciowej z Mikołajem.
Każdy zabrał ze sobą własnoręcznie zrobioną bombkę i mnóstwo pozytywnych przeżyć i wrażeń. Ten dzień na długo zapadnie drugoklasistom w pamięci.