Rozdanie nagród w miejskim konkursie „Zielony Wałbrzych ma 600 lat”

W Bibliotece pod Atlantami odbyło się uroczyste rozdanie nagród w miejskim konkursie „Zielony Wałbrzych ma 600 lat”. Celem konkursu było rozwijanie postaw proekologicznych oraz promowanie wiedzy o mieście i jego historii wśród najmłodszych uczniów.

Z ogromną radością informujemy, że I miejsce w konkursie zajęła klasa 2b. Nagrodę za udział otrzymała również klasa 1b.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.