Szanowni Państwo,
zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą dotyczącą możliwości przekazania 1,5 % podatku na rzecz naszej szkoły. Wierzymy, że każda pomoc w rozwoju edukacji naszych dzieci jest niezwykle cenna, dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej placówki.
Nasza szkoła prężnie rozwija się, stawiając na wysoki poziom nauczania oraz rozwijanie pasji i zainteresowań uczniów. Chcielibyśmy dalej inwestować w nowoczesne środki dydaktyczne, rozbudować infrastrukturę szkoły oraz zapewnić uczniom odpowiednie warunki do nauki i rozwoju. Przekazanie 1,5 % podatku na rzecz szkoły to dla nas szansa na zdobycie dodatkowych środków, które zostaną przeznaczone na modernizację klas oraz zakup sprzętu dydaktycznego. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze lepiej wspomagać rozwój naszych dzieci, umożliwiając im zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń.
Jeśli podzielacie Państwo nasze przekonanie o ważności inwestowania w edukację, prosimy o wsparcie poprzez przekazanie 1,5 % podatku na rzecz naszej szkoły.
Poniżej znajdują się niezbędne dane:
Numer KRS : 0000 2702 61
Cel szczegółowy : PSP nr 15 Wałbrzych 1113
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z nami. Jesteśmy wdzięczni za każdą formę wsparcia. Razem możemy stworzyć lepsze warunki edukacyjne dla naszych dzieci. Z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie i pomoc.

Poniżej pokazany został wzór poprawnego wypełnienia odpowiedniej pozycji w formularzu podatkowym PIT -37:

Państwa dotychczasowe wsparcie w ramach 1,5 % podatku znacząco przyczyniło się do rozwoju naszej szkoły. Dzięki Państwa zaangażowaniu mogliśmy zrealizować szereg istotnych inwestycji, które wpłynęły pozytywnie na warunki nauki naszych uczniów.

Poniżej podajemy zestawienie kwot zebranych w kolejnych latach i sprzętu, który został zakupiony dzięki Państwa zaangażowaniu.

Rok podatkowyZebrana kwota
20141952,10 zł
20152747,55 zł
20164820,94 zł
20177347,87 zł
20184100,32, zł
20196664,14 zł
20206997,32 zł
20214556 zł

Za zgromadzone środki zakupiono:

1. Tablice interaktywne
  2. Rzutniki
  3. Laptopy
  4. Tablety graficzne
  5. Telewizor
  6. Stojaki na rowery i hulajnogi
  7. Piekarniki
  8. Telewizory 65 calowe do klas lekcyjnych
  9. Dron

Nasze plany
W dalszym ciągu zamierzamy kontynuować działania związane z zakupem nowoczesnego sprzętu edukacyjnego i poprawą infrastruktury szkolnej. W najbliższym czasie planujemy zrealizować kilka istotnych inwestycji, które wpłyną pozytywnie na komfort i rozwój naszych uczniów.
Nowe telewizory do klas: Zakup kolejnych 2 telewizorów pozwoli na doposażenie kolejnych sal lekcyjnych w nowoczesny sprzęt i będzie stanowił znaczącą poprawę w zakresie edukacji multimedialnej.
Szafki ubraniowe do szatni: Planujemy zainwestować w nowe szafki ubraniowe, tak aby każdy uczeń miał swoją własną szafkę. Pozwoli to na lepszą organizację przestrzeni w szatniach, bezpieczne przechowywanie rzeczy uczniów i zwiększenie porządku w szkole.
Rozszerzenie monitoringu wizyjnego: Wzrost liczby kamer monitoringu przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa na terenie szkoły. To ważny krok w kierunku ochrony naszych uczniów i ich mienia.
Kącik relaksu na korytarzu szkolnym: Stworzymy specjalny kącik relaksu na drugim piętrze korytarza (wzorem tego utworzonego już na pierwszym piętrze), aby zapewnić uczniom przestrzeń do odpoczynku i relaksu.
Jesteśmy pełni entuzjazmu co do nadchodzących projektów i przekonani, że razem z Państwem będziemy mogli uczynić naszą szkołę jeszcze bardziej atrakcyjnym i przyjaznym miejscem nauki.

Dziękujemy za każdą formę wsparcia, wierząc, że razem jesteśmy w stanie uczynić
naszą szkołę piękniejszą, nowocześniejszą i przyjaźniejszą młodzieży.

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 15 w Wałbrzychu