• Matematyczne Zadania Na Czas Świątecznego Oczekiwania mogą rozwiązywać wszyscy uczniowie klas IV-VIII.
  • Każdy uczestnik zabawy musi wraz z pierwszym rozwiązaniem przesłać poniższą klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu „Matematyczne Zadania Na Czas Świątecznego Oczekiwania”.
    Musi być ona dodatkowo potwierdzona podpisem rodzica lub prawnego opiekuna, a następnie przesłana w formie oryginału albo jako skan lub zdjęcie w załączniku do koordynatora konkursu na mobidziennik.
  • Koordynatorem konkursu są nauczyciele matematyki p. Bożena Bednarczyk i Angelika Niedziela.
  • Konkurs trwa od 1 do 22 grudnia 2023r.
  • Każdego dnia, od poniedziałku do piątku, w godzinach porannych na stronie konkursu pojawiać się będzie zadanie matematyczne, którego rozwiązanie należy przesłać poprzez mobidziennik do nauczyciela koordynatora najpóźniej do końca dnia. Do rozwiązania zadań wystarczy wiedza z matematyki na poziomie szkoły podstawowej.
  • Za prawidłowe i terminowe rozwiązanie zadania, uczestnik otrzymuje punkt. Rozwiązania zadań oceniane są zero-jedynkowo. Dopuszczalne jest przyznawanie połówek punktu, jednak odpowiedź musi wskazywać sposób rozwiązania, pokazać tok myślenia, a nie tylko sam wynik.
  • Do zabawy można przystąpić w każdym momencie, jednak nie ma możliwości rozwiązania wcześniejszych zadań i uzyskania za nie punktów.
  • Wyniki uczniów będą w miarę możliwości na bieżąco aktualizowane i publikowane na stronie konkursu.
  • Na zakończenie zabawy najlepsi zawodnicy otrzymują nagrody-niespodzianki.
  • Życzymy dobrej zabawy i miłego czasu oczekiwania na święta.

klasy 4

Julian Szafirski – 16 pkt