Sukces uczennic klasy 2b w Miejskim Konkursie Plastycznym „Portret Pani Wiosny”
Z ogromną radością informujemy, że uczennice klasy 2b odniosły sukces w Miejskim Konkursie Plastycznym „Portret Pani Wiosny”. Lena Ignaszak zdobyła III miejsce, natomiast Jula Leśnik otrzymała wyróżnienie za swoją pracę plastyczną. Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym uczennicom, które wykazały się kreatywnością, … Czytaj więcej











