Uczniowie klas drugich wzięli udział w szkolnych konkursach „Tabliczka mnożenia” oraz „Najlepszy matematyk”. Rozgrywki były bardzo zacięte, a uczestnicy wykazali się znakomitymi umiejętnościami matematycznymi, szybkością liczenia i ogromnym zaangażowaniem.
Konkurs „Najlepszy matematyk”
🥇 I miejsce – Jaromir Jachimowski (klasa 2b)
🥈 II miejsce – Jakub Lenartowicz (klasa 2c)
🥉 III miejsce – Filip Ziemianin (klasa 2b)
Wyróżnienia:
Jakub Jóźków (klasa 2b),
Tosia Trawnicka (klasa 2c).
Konkurs „Tabliczka mnożenia”
🥇 I miejsce – Lena Piekarz (klasa 2b)
🥈 II miejsce – Yehor Kulakov (klasa 2b)
🥉 III miejsce ex aequo – Leon Rumiński (klasa 3a) oraz Nadia Wołoszyn (klasa 2b)
Wyróżnienie:
Oliwia Tylkowska (klasa 2c).
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursów. Jesteśmy dumni z Waszej wiedzy, wytrwałości i sportowej rywalizacji. Życzymy kolejnych sukcesów oraz nieustającej radości z odkrywania świata matematyki!







