Laureat konkursu „Moja mama”

Uczeń klasy 2b, Szymon Krzyżański, zdobył III miejsce w XVIII Regionalnym Konkursie Plastyczno-Literackim „Moja mama” im. I.K., organizowanym pod patronatem Pani Senator Agnieszki Kołacz- leszczyńskiej. 27 maja odbyła się uroczystość wręczania nagród dla laureatów konkursu. Spotkanie miało wyjątkowy charakter – … Czytaj więcej

0
Młody Radiowiec

            Dnia 27 maja 2026 r. uczniowie klasy 4A uczestniczyli w wyjazdowych zajęciach edukacyjnych w Radiu Wrocław i Radiu RAM. Warsztaty „Młody Radiowiec” obejmowały m.in. wycieczkę po Muzeum Radia Wrocław, zwiedzanie pomieszczeń emisyjnych i studia nagraniowego, uczniowie mogli poznać tajniki … Czytaj więcej

0
Dzień Mamy i Taty w naszej klasie

Z okazji Dnia Mamy i Taty uczniowie klasy 1B przygotowali wyjątkowe przedstawienie, podczas którego nie zabrakło wzruszeń, uśmiechów i radosnej atmosfery. Dzieci zaprezentowały program artystyczny składający się z wierszy, piosenek oraz tańca, wyrażając w ten sposób miłość i wdzięczność swoim … Czytaj więcej

0
Ekologiczne warsztaty uczniów klasy 1B

Uczniowie klasy 1B  wzięli udział w ciekawych warsztatach ekologicznych poświęconych segregacji odpadów oraz kompostowaniu. Dzieci powtórzyły, jak prawidłowo segregować śmieci i dlaczego dbanie o środowisko jest tak ważne. Podczas zajęć uczniowie poznali również rolę dżdżownicy w ogrodzie. Dowiedzieli się, że … Czytaj więcej

0
Powiatowy Konkurs Kaligraficzny

Pod koniec maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII Powiatowym Konkursie Kaligrafii. Konkurs, jak co roku zorganizowała Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 w Wałbrzychu. Naszą szkołę reprezentowali : Kamila Wrochna z klasy 1c, Jakub Lenarczyk z klasy 2c i … Czytaj więcej

0
Wycieczka do Dobrocina

Maj to miesiąc , w którym najchętniej wybieramy się na wycieczki. Dlatego też klasy 1c i 1a pojechały na wycieczkę klasową do Dobrocina – gospodarstwo Marianówek. Dzieci poznały, jak wygląda życie na polskiej wsi. Wzięły udział w warsztatach kulinarnych, gdzie … Czytaj więcej

0
Ortograficzny Wałbrzych

20 maja 2026 r. W Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 7 w Wałbrzychu  odbył się XXI Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Ortograficzny Wałbrzych”. Do rywalizacji przystąpiło 21 uczniów z siedmiu wałbrzyskich szkół podstawowych. Nasza szkoła zdobyła dwa puchary:

0
1 2 3 4 5 6 7 155