Dzień mamy i taty

26 maja 2026r. w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, przygotowana przez uczniów klasy 2b. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały piękne przedstawienie, w którym nie zabrakło wzruszających wierszy, serdecznych dedykacji, piosenek oraz tańców. Mali … Czytaj więcej

0
Wyniki rodzinnych zmagań z ortografią

18 maja odbyło się uroczyste podsumowanie IV Dyktanda Rodzinnego. W spotkaniu uczestniczyli laureaci konkursu, dyrektor szkoły oraz organizatorzy. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań językiem polskim, doskonalenie umiejętności ortograficznych oraz integracja społeczności szkolnej. Tegoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy … Czytaj więcej

0
Dzień Mamy i Taty w 3a

W związku z obchodami Dnia Mamy i Taty uczniowie klasy 3a przygotowali wyjątkowe spotkanie dla swoich rodziców. Głównym punktem uroczystości był spektakl teatralny pt. „Gdzie się podziała mama?”, który młodzi aktorzy zaprezentowali z dużym zaangażowaniem i talentem.Przedstawienie dostarczyło publiczności wielu … Czytaj więcej

0
Łączy Nas Pamięć

Z satysfakcją informujemy, że nasza szkoła otrzymała Dyplom za udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjno-historycznej Żonkile – Łączy Nas Pamięć, organizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN! Celem akcji Żonkile – Łączy Nas Pamięć jest przypominanie historii powstańców getta warszawskiego z … Czytaj więcej

0
konkurs poezji śpiewanej

We wtorek 19 maja w naszej szkole odbył się konkurs wokalny poezji śpiewanej. Wydarzenie dostarczyło wszystkim wielu wzruszeń i niezapomnianych muzycznych emocji. Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom artystyczny, zachwycając publiczność pięknymi interpretacjami utworów oraz wyjątkową wrażliwością muzyczną. Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcom … Czytaj więcej

0
Wizyta w wyjątkowym muzeum

W poniedziałek 18 maja klasa 3a została zaproszona do prywatnego muzeum górnictwa pana Zbyszka Jóźwiakowskiego. Zbiory, które mieliśmy przyjemność zobaczyć, zrobiły na uczniach ogromne wrażenie, a cała lekcja historii była niezwykle pouczająca. Uczniowie mogli z bliska poznać dawne narzędzia górnicze, … Czytaj więcej

0
Pielgrzymka do Częstochowy

21 maja dzieci z klas trzecich z parafii św. Wojciecha wraz z rodzicami udały się na pielgrzymkę do Częstochowy, aby podziękować za dar Eucharystii. Podczas pobytu na Jasnej Górze uczestnicy mieli okazję zwiedzić skarbiec, przejść Drogę Krzyżową oraz odwiedzić kaplicę … Czytaj więcej

0
Krzysiek – mistrz spławika

Uczeń naszej szkoły — Krzysztof Ignaszak z klasy 5b — został Spławikowym Mistrzem Okręgu Wałbrzyskiego w kategorii U15! Podczas dwudniowych zawodów rozegranych na zbiorniku w Srebrnej Górze. Krzyś osiągnął wyniki: I tura – 2055 g (2 miejsce) II tura – … Czytaj więcej

0
1 2 3 4 5 6 7 8 155