Powiatowy Konkurs Kaligraficzny

Pod koniec maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII Powiatowym Konkursie Kaligrafii. Konkurs, jak co roku zorganizowała Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 w Wałbrzychu. Naszą szkołę reprezentowali : Kamila Wrochna z klasy 1c, Jakub Lenarczyk z klasy 2c i Nastazja Wesołowska z klasy 3c. Ideą konkursu jest wyłonienie spośród uczestników tych uczniów, którzy piszą najładniej, najstaranniej zgodnie z zasadami kaligrafii.Jesteśmy bardzo dumni, bo uczennica naszej szkoły Nastazja Wesołowska zdobyła I miejsce wśród uczniów klas III. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.