Wioski bez troski
Uczennica klasy 2a Julia Karczewska została wyróżniona w etapie regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Wioski bez troski”. Gratulujemy Julii osiągniętego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów!
Uczennica klasy 2a Julia Karczewska została wyróżniona w etapie regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Wioski bez troski”. Gratulujemy Julii osiągniętego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów!
Uczniowie klas 2a i 3b skorzystali z zaproszenia Klubu Fitness Fit Style i odwiedzili park zabaw, gdzie spędzili czas na wspólnej zabawie i aktywności ruchowej. Dzieci korzystały z różnych atrakcji i rozwijały swoją sprawność ruchową oraz integrowały się z rówieśnikami. … Czytaj więcej
Tegoroczne obchody Dnia Dziecka w klasie 3a upłynęły w radosnej i pełnej uśmiechu atmosferze. Uczniowie mieli okazję wspólnie spędzić czas, bawiąc się i świętując swój wyjątkowy dzień.Zwieńczeniem obchodów było wyjście do pobliskiej pizzerii, gdzie dzieci mogły delektować się pyszną pizzą … Czytaj więcej
3 czerwca 2026 r. w Hospicjum im. Jana Pawła II w Wałbrzychu odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie „Żonkilowe Miasto”. Miło nam poinformować, że Jeremi Kominek z klasy 1c otrzymał Nagrodę Specjalną Wiceprezydent Miasta Wałbrzycha. Serdecznie gratulujemy i życzymy … Czytaj więcej
1 czerwca uczniowie klasy 2b obchodzili Dzień Dziecka. Z tej okazji przygotowano dla nich prezenty oraz liczne atrakcje. Dzieci chętnie brały udział w zabawach, śpiewały podczas karaoke, grały w różne gry i tańczyły przy ulubionej muzyce. Wszyscy świetnie się bawili, … Czytaj więcej
Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 3B spędzili miło czas w gronie koleżanek i kolegów. Dodatkową atrakcją była pyszna pizza dostarczona do szkoły, która sprawiła dzieciom wiele radości i wywołała uśmiechy na ich twarzach. W tym wyjątkowym dniu życzymy wszystkim … Czytaj więcej
W ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbyły się spotkania profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów klas siódmych, które poprowadził funkcjonariusz Policji. Głównym celem warsztatów było podniesienie świadomości prawnej młodzieży oraz przeciwdziałanie zachowaniom ryzykownym. Podczas prelekcji poruszono kluczowe z punktu widzenia młodego człowieka zagadnienia. … Czytaj więcej
W dniu 29 maja 2026 r. cała społeczność naszej szkoły uczestniczyła w wyjątkowym wydarzeniu – Święcie Szkoły A.D. 2026. Wśród wielu interesujących wydarzeń towarzyszących temu świętu odbyły się również warsztaty „Malowanie Kamieni” podczas których chętne osoby spróbowały swoich sił w … Czytaj więcej
Święto Szkoły to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w kalendarzu „Piętnastki”. To wyjątkowy czas, w którym integrują się uczniowie, rodzice oraz wszyscy pracownicy szkoły. W piątkowe przedpołudnie – 29 maja – szkoła i boisko zmieniły się w tętniące życiem centrum … Czytaj więcej
Klasy ósme wróciły z ostatniej wspólnej wycieczki w PSP 15 – opalone, zadowolone i pełne pięknych wspomnień Zwiedziliśmy Szczecin,Międzyzdroje i Kołobrzeg,podziwiając zabytki, molo, Aleję Gwiazd i nadmorskie deptaki. W Rewalu był czas na plażowanie, siatkówkę, spacery nad morzem i szalone … Czytaj więcej