Szanowni Państwo,

bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które odpowiedziały na naszą wiadomość i wyraziły chęć przygotowania Szlachetnej Paczki. Wspólne działanie będzie wsparciem dla osoby potrzebującej, a także poprzez dobry przykład, stanie się cenną wskazówka dla dzieci, którym możemy pokazać, że wartością jest umiejętność dzielenia się.

Szlachetną Paczką chcielibyśmy obdarować Pana Tomasza z Boguszowa –  Gorc. Mężczyzna poprosił o pralkę, środki czystości i żywność trwałą. Zgodnie z zasadami projektu Szlachetna Paczka  te trzy wskazane przez pana Tomasza kluczowe potrzeby grupa wsparcia, którą zorganizujemy na terenie szkoły powinna spełnić. Pan Tomasz wskazywał również, że jest mu potrzebny opał, odzież, pościel, ręczniki. Jeśli starczy zebranych funduszy, to będziemy chcieli zakupić i te rzeczy.

Osoby chętne do pomocy prosimy o wpłacanie pieniędzy w sekretariacie szkoły od dnia 23 listopada do dnia 26 listopada w godzinach od 8.15 do 15.30. Jeśli ktoś z Państwa ma możliwość uzyskania rabatu przy zakupie ww. rzeczy prosimy o kontakt. Chętnie skorzystamy z pomocy Państwa przy zakupach przedmiotów i ich pakowaniu. W część zadań zamierzamy włączyć dzieci.

Do 11 grudnia 2021r. nasza prezent musi trafić do magazynu Ogólnopolskiej Akcji Szlachetna Paczka. Czasu nie jest wiele, a zadanie jest wyzwaniem, tym bardziej, że mierzymy się z nim pierwszy raz. Dlatego jeszcze raz prosimy Państwa o wsparcie.

Serdecznie pozdrawiamy

opiekunowie szkolnego wolontariatu.