Świąteczny Maraton Filmowy ;)

Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie!

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy Świąteczny Maraton Filmowy , podczas którego będziecie mieli okazję zobaczyć zapisane momenty ze szkolnych wydarzeń związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

Nasi utalentowani uczniowie oraz pracujący z pasją nauczyciele przygotowali szereg wydarzeń, które zarejestrowaliśmy i teraz pragniemy podzielić się tymi wspaniałymi wspomnieniami i momentami, które tworzą atmosferę radości i świątecznego ducha w naszej szkole.

Filmy, które przedstawiamy, to zapis nie tylko uroczystości, ale także radości, kreatywności i zaangażowania naszej społeczności szkolnej podczas świątecznych przygotowań.

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w tym świątecznym seansie filmowym, który będzie niesamowitą podróżą przez wydarzenia związane ze świętami w naszej szkole!

Szkolna telewizja Tele 15