Świąteczna Moc Talentów

Drodzy Uczniowie!

Z ogromną radością ogłaszamy, że wszystkie zgłoszone prace do konkursu Świąteczna Moc Talentów na Dekorację Drzwi Klasowych oraz Świąteczne Zdjęcie Klasowe są absolutnie fantastyczne! Każda z nich emanuje kreatywnością, starannością i pasją, dzięki czemu stworzyły w naszej szkole niepowtarzalną atmosferę świąteczną.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie i wysiłek w stworzenie tak wspaniałych dekoracji i zdjęć. Dzięki Wam nasza szkoła stała się bardziej świąteczna a drzwi każdej klasy są naprawdę wyjątkowe.

Decyzja była trudna, ale po długich naradach postanowiliśmy, że w naszym konkursie wszyscy są zwycięzcami! Każda praca jest wspaniała i nie sposób wyłonić tylko jednej zwycięskiej dekoracji czy zdjęcia.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Dziękujemy za udział w konkursie i za poświęcony czas na wspólną zabawę.

Jesteście niesamowici!

Z serdecznymi życzeniami,