ROZTRZYGNIĘCIE II DYKTANADA RODZINNEGO

Szanowni Rodzice,

Harding Carter powiedział: „Są tylko dwa niewyczerpane dziedzictwa, które musimy mieć nadzieję przekazać naszym dzieciom: korzenie i skrzydła”, kierując się tymi słowami, zaprosiliśmy Państwa do wzięcia udziału w ważnym dla nas wydarzeniu. Jesteśmy wdzięczni za tak liczne przybycie do naszej szkoły na II Dyktando Rodzinne zorganizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.

Jest wiele metod zachęcania i wzmacniania motywacji dziecka do nauki, ale najważniejsze to przede wszystkim docenianie wysiłku, koncentrowanie się na następnym małym kroku w dążeniu do upragnionego celu, dobre przykłady osób, którym udało się ciężką i mozolną pracą odnieść sukces. W tej drodze pierwszym wzorem do naśladowania dla młodego człowieka stają się właśnie Rodzice.

Jesteście Państwo wsparciem nie tylko dla Waszych pociech, ale i dla nas. Cieszymy się, że stoicie zawsze obok nas, jesteśmy przekonani, że wspólnym wysiłkiem dodajemy dzieciom skrzydeł, a szkoła nie będzie kojarzyć się im jedynie z nauką, ale również z miejscem, w którym mogą spędzić czas ze swoimi bliskim. Pragniemy być dla nich drugim domem. Domem, w którym będą czuć się bezpiecznie. Domem, do którego zawsze chętnie będą wracać. Domem, dzięki któremu poznali swoje korzenie.

Świadomość, że zawsze możemy na Państw liczyć jest również dla nas motorem do dalszych działań, podejmowania trudu nauczania i wychowywania najmłodszych. Składamy Państwu podziękowania za włączenie się i aktywny udział w II Dyktandzie Rodzinnym.

Miło nam poinformować, że zwycięzcami II Dyktanda Rodzinnego zostali:

I miejsce Jan Kryjak z Mamą

II miejsce Magdalena Wyrzykowska z Mamą

III miejsce Jagoda Olszewska z Mamą

GRATULUJEMY!!!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą atmosferę!

Paulina Saks

Agnieszka Lipińska