Faurecia dla „Piętnastki”

Z początkiem lutego 2021r.  przedstawiciel firmy Faurecia Wałbrzych p. Łukasz Talkowski przeprowadził w  Publicznej Szkole Podstawowej nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu ozonowanie pomieszczeń. Zdezynfekowane zostały wszystkie klasy nauczania początkowego  oraz świetlica szkolna (w planach rozszerzenie akcji o bibliotekę szkolną).  Dzięki takiemu skoordynowanemu działaniu poszczególne  gabinety  są bezpieczniejsze  dla uczniów oraz wszystkich pracowników szkoły.

Cieszy fakt, że firmy z naszego miasta dostrzegają potrzebę zadbania o najmłodszych i nie poprzestają na jednorazowej akcji zmierzającej do polepszenia poziomu sanitarnego placówek szkolnych. Jest to pozytywny aspekt działań podczas trudnego czasu pandemii.