MIŁOŚĆ MALOWANA SŁOWEM I MUZYKĄ

Najpiękniejsze wiersze o miłości napisali uczniowie naszej szkoły. Z okazji walentynek chwycili za pióra
i tak powstały wiersze o najpiękniejszym uczuciu świata. Miłość, która jest dla wszystkich istot żyjących najważniejszym uczuciem, może być skierowana nie tylko do drugiego człowieka, często dla nas nieosiągalnego, do rodziców, ale i do zwierząt, a nawet do ulubionych potraw. Miłość to temat, który nie ma końca, to także czucie, które wciąż ma przed nami wiele tajemnic. Na szczęście chcemy je zgłębiać, chcemy miłości szukać i nieustannie czuć ją w swych sercach. Zapraszamy  do lektury wierszy młodych poetów i wysłuchania utworów o tematyce miłosnej w wykonaniu uczennic naszej szkoły. Martyna Balińska z VI b zagrała na dzwonkach chromatycznych motyw przewodni z pięknego filmu o miłości pt. Love story. A Julia Borkowska z VI a zaśpiewała piosenkę Ireny Santor Wymyśliłam cię. Z okazji walentynek życzymy Wam, byście jak najczęściej słyszeli słowa: Kocham cię i mieli je komu mówić!!

A już na sam koniec posłuchajcie, co mówi Kubuś Puchatek do Prosiaczka o miłości:

– Kubusiu, jak się pisze MIŁOŚC?
– Prosiaczku, MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ się czuje.