Dyktando na Święto Niepodległości

Serdecznie zapraszamy do udziału w charytatywnym Dyktandzie na Święto Niepodległości.

Szkoła, której uczniowie uzyskają najlepsze rezultaty w rozgrywanym 11.11.2021 r. Dyktandzie na Święto Niepodległości, będzie miała możliwość wskazania celu charytatywnego, na który przekażemy złotówkę za każdego ucznia biorącego udział w dyktandzie (licząc każdą ze szkół). Będzie to dodatkowy cel, na który przekażemy maksymalnie pięć tysięcy złotych.

CO PRZYGOTOWALIŚMY W RAMACH TEGOROCZNEGO DYKTANDA NA ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI?

1. Specjalne dyktando w kilku grupach wiekowych, przygotowane przez członków Fundacji Języka Polskiego. Będzie dostępne do rozwiązania 11.11.2021 r. Im więcej osób napisze dyktando, tym więcej środków trafi do potrzebujących (1 zł od organizatora za każdego uczestnika).

Kategorie wiekowe, wraz z godzinami, w których można będzie rozwiązywać dyktando:

– 1-3: od 10:00 do 10:30

– 4-6: od 12 do 12:30

– 7-8: od 15 do 15:30

– szkoła średnia: od 17 do 17:30

CO NALEŻY ZROBIĆ?

Już teraz zaloguj lub zarejestruj się na stronie Dyktanda.pl i kliknij ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU, a następnie 11 listopada 2021 r. rozwiąż specjalnie na tę okazję przygotowane dyktando.

Wszystkie informacje znajdziecie na stronie https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Każde napisane dyktando to 1 głos i 1 zł na cel, który zwycięży w głosowaniu