Bal karnawałowy u Księżnej Daisy

Środa okazała się dniem niezwykłym , wyczekiwanym przez uczniów klas 0-III. Od rana na korytarzu szkolnym, w pięknej balowej scenerii  pojawiały się postacie z bajek, filmów, w barwnych i ciekawych strojach i fryzurach. Uczestnicy balu karnawałowego Księżnej Daisy bawili się wspaniale przy muzyce, uczestniczyli w zabawach ruchowych, oglądali  animacje przygotowane przez naszych gości z Animation Show.

Pan Kaczanowski zrobił dla uczniów sesje zdjęciową, za którą serdecznie dziękujemy!

Naszej Radzie Rodziców dziękujemy za sfinansowanie Balu Karnawałowego Księżnej Daisy!