Maj to miesiąc , w którym najchętniej wybieramy się na wycieczki. Dlatego też klasy 1c i 1a pojechały na wycieczkę klasową do Dobrocina – gospodarstwo Marianówek. Dzieci poznały, jak wygląda życie na polskiej wsi. Wzięły udział w warsztatach kulinarnych, gdzie samodzielnie wyrabiały masło, które potem degustowały z pajdą wiejskiego chleba. Uczniowie uczyli się też doić krowę, co prawda taką sztuczną, ale zabawa była super. Zwiedzali też mini zoo oraz piekli kiełbaski na ognisku. Pogoda dopisała, humory też czego więcej trzeba.



