Koszykarze w naszej szkole

Zawsze, kiedy odwiedzają nas koszykarze Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych, dzieje się na maxa! I tak było tym razem!

W treningu prowadzonym przez Adriana Sobkowiaka, Szymona Walskiego i kapitana drużyny, Bartłomieja Ratajczaka wzięli udział uczniowie klasy Va, VIa, VIb, VIIIb i c. Koszykarskie ABC, czyli nauka podań, doskonalenie kozłowania i dwutaktu choć dla niektórych (w takich okolicznościach) było wyzwaniem, dla wszystkich stanowiło udaną zabawę. Pracę w podgrupach prowadzonych przez Adriana, Szymona i Bartka zakończyły mecze- z odrobinę przymrużonym okiem.

Na koniec wszyscy wzięli udział w konkursie rzutów osobistych, w którym do wygrania były klubowe gadżety.

Dziękujemy Górnik Trans.eu Wałbrzych oraz Bartłomiejowi Ratajczakowi (Absolwentowi “Piętnastki”) za pomoc w organizacji spotkania!

Zapraszamy częściej!

Naszych dzisiejszych trenerów w akcji będziecie mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę w hali Aqua Zdrój – Największy kompleks sportowo-rekreacyjny w Sudetach gdzie zmierzą się w meczu z drużyną z Krosna. Początek spotkania o godzinie 18. W imieniu Górników – zapraszamy!