Zakończenie roku szkolnego

Nadszedł w końcu ten radosny moment. Zakończenie roku szkolnego to czas radości, odpoczynku ale też refleksji – refleksji o tym jaki był ten rok. Pierwsze słowo, które przychodzi na myśl to „wysiłek”. Każdy uczeń od najmłodszego po najstarszego włożył w ten rok wiele pracy i wysiłku. Była nauka, zadania domowe, egzaminy i wiele innych wyzwań, które wymagały determinacji i wytrwałości. Każdy z Was zasługuje na słowa uznania za trud jaki włożył w wzrost swoich umiejętności i osiąganie sukcesów.

Szkoła to też miejsce, w którym spotykaliście się ze swoimi przyjaciółmi, kolegami, tworzyliście wspólnotę. To dzięki Wam każdy dzień w szkole staje się wyjątkowy. Współpraca, wsparcie i przyjaźń są nieodłącznymi elementami procesu nauczania.

Teraz nadszedł czas na odpoczynek. Bawcie się więc dobrze, cieszcie zasłużoną wolnością i wróćcie wypoczęci i gotowi na nowe wyzwania.