Pożegnanie ósmoklasistów

Zamykają się jedne drzwi i otwierają nowe, nieznane przestrzenie.

Droga przez szkołę była dla Was ósmoklasiści, pełna wzlotów i wymagań. Na przestrzeni tych lat zdobyliście wiedzę, rozwijaliście swoje umiejętności i stawialiście czoła trudnościom. Pokazaliście, że nie tylko jesteście uczniami, gotowymi na odkrywanie tajników wiedzy, ale także młodymi ludźmi o wielkim potencjale. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie społeczne i artystyczne. Wasze występy, projekty, konkursy i akcje charytatywne pokazały że macie serca pełne empatii i pomocy dla innych.

Teraz nadchodzi czas na nowe wyzwania i przygody. Każdy z Was wyrusza w swoją własną drogę edukacyjną. Wykorzystując wiedzę i umiejętności, jakie zdobyliście rozpoczniecie swoją nową naukową podróż. Bądźcie gotowi na nowe doświadczenia, zdobywanie wiedzy i rozwijanie nowych umiejętności.