Wielki sportowy sukces naszego ucznia

Antek Nowik to uczeń klasy I B. Jego pasją jest tenis ziemny. Na co dzień trenuje w Uczniowskim Klubie Tenisowym Wałbrzych Szczawienko pod okiem swojego taty,  pana Łukasza Nowika. Początek nowego roku okazał się bardzo szczęśliwy dla naszego pierwszoklasisty. W turnieju z cyklu Toyota Nowakowski WTA Kids, który odbył się 8 stycznia we Wrocławiu, Antek zdobył  I miejsce wśród 16 najlepszych dzieci z Polski. Nasz uczeń odebrał wspaniałą nagrodę, którą jest rakieta Huberta Hurkacza. To bardzo cenne trofeum, ponieważ jest to rakieta, którą polski tenisista pokonał Rogera Federera w ćwierćfinale Wimbledonu. Serdecznie gratulujemy Antkowi i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych sportowych zmaganiach.