UZDOLNIONY PIERWSZOKLASISTA

Krzysztof Ignaszak to uczeń klasy 1 B. Jego pasją jest wędkarstwo. Tę dyscyplinę sportową zaszczepili w Krzysiu w wieku trzech lat dziadek i tata. Krzyś pod czujnym okiem taty wciąż rozwija swoje umiejętności wędkarskie, łowiąc coraz to większe okazy metodą spławikową jak i spinningową. Rodzice chłopca mówią, że Krzyś traktuje wędkarstwo jako hobby, relaks oraz pasję, w której ciągle chce się rozwijać, wygrywać konkursy, zdobywać nagrody i bić swoje rekordy życiowe w ilości i wielkości złowionych ryb. Krzyś ma dopiero 8 lat, a już może pochwalić się  sporymi osiągnięciami. W ostatnim czasie 29 maja 2022 r. brał udział w zawodach dla dzieci zorganizowanych  przez Koło PZW Bielawa, na których zdobył 1. miejsce w sektorze, 1. miejsce w swojej kategorii wiekowej do lat 12 oraz 1. miejsce w klasyfikacji ogólnej na ponad 60 startujących uczestników. 5 czerwca 2022r. Krzyś uczestniczył w zawodach zorganizowanych przez Koło PZW Wałbrzych, podczas których zdobył również 1. miejsce w swojej kategorii wiekowej do lat 12 oraz ex aequo 1. miejsce w klasyfikacji ogólnej. Kolejne sportowe emocje czekają na Krzysia już 12 i 19 czerwca. Rodzice Krzysia z przyjemnością patrzą na Jego dokonania i oglądają kolejne wypracowane ryby, widząc radość na Jego twarzy.

Oprócz wędkarstwa Krzyś interesuje się piłką nożną. Na co dzień trenuje w Football Academy Wałbrzych, Ze swoją drużyną bierze udział w licznych turniejach piłkarskich, odnosząc sukcesy sportowe.

Ostatnio Krzysiu udowodnił, że posiada także zdolności plastyczne. W miejskim konkursie plastycznym Wałbrzych- Odkrywam Moje Miasto zdobył wyróżnienie.

Nasz uczeń zasługuje na wielkie brawa i pochwałę. Od Krzysia możemy nauczyć się pracowitości i wytrwałości w dążeniu do celów, a także umiejętności pożytecznego spędzania wolnego czasu. Z pewnością jeszcze nie raz usłyszymy o Nim. Serdecznie gratulujemy wszystkich osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.