Udar mózgu z bohaterami FAST

Nasi uczniowie wzięli udział w projekcie edukacyjnym Fast, którego głównym zadaniem jest podniesienie świadomości na temat udaru mózgu i potrzeby szybkiej, właściwej interwencji, po to by można było uratować życie. Trójka Superbohaterów, którzy są na emeryturze wraz wnukiem (i ich supermocami) uczyli uczniów o najczęstszych objawach udaru mózgu – gdy jedna strona twarzy opada, czy słabnie ręka bądź o wargach, które nie są w stanie wypowiedzieć właściwych słów. Ze złym skrzepem walczyli Giętkobuzi Frank, Silnoręki Arnold i Złotogłosa Sophia. Szybkodziałający Timmy już się nie spóźniał, bo został Bohaterem Załogi Fast. Dzięki swojej super mocy dostał błyskawiczna szybkość. Tola nauczycielka dzięki swojej super mocy uczyła swoich dziadków, przyjaciół, kuzyna Timmy’ego oraz psa Dino fajnych tanecznych ruchów, o złym skrzepie i wykrywaniu objawów udaru mózgu.