ŚWIĄTECZNA MOC TALENTÓW – Warsztaty ze złocenia z p. Anią Fiter i p. Elżbieta Motylińska w klasie 2a

W klasie 2a w środę 14.12. 2022r. oj dużo się działo. Pani Ela przygotowała wraz z p. Anią warsztaty ze złocenia. Pani Ania Fiter przyniosła własnoręcznie zrobione figurki gipsowe. Przed pracą każdy z nas założył białe bawełniane rękawiczki, a na stanowisku pracy pojawił się szary papier, klej, figurki i pędzle. A potem, aż błysnęło złotem. Na specjalnej poduszce cięte nożem były płatki złota. Każdy z uczniów miał za zadanie pokryć złotem swojego dziadka do orzechów. Wymagało to sporo koncentracji i dokładności oraz odrobinę cierpliwości. Wszyscy dzielnie pracowali. Pani Ania nagrodziła wszystkich uczestników świąteczną zawieszką. Na zakończenie warsztatów wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku.

Pani Ani dzieci podziękowały wręczając dużą laurkę z życzeniami świątecznymi i drobny upominek.