Spotkanie w Klubie Bajki Ireny Raszki

Klasy młodsze ukończyły kolejne zadania Klubu Bajki Pani Raszki. Miesiąc marzec był pod hasłem „Myślimy o planecie”.   Odbył się konkurs na najlepszy pomysł pt. „Jak nie zaśmiecać planety?”, gdzie uczniowie w swoich pracach wypowiadali się, co zrobić by nie zaśmiecać planety. Powstały pomysłowe zabawki wykonane z różnych materiałów z odzysku. Pani bajkopisarka Irena Raszka, która była zachwycona twórczością dzieci. Powiedziała, że komisja konkursowa będzie miała bardzo trudne zadanie. Już nie możemy doczekać się ogłoszenia wyników .

Jak na Klub Bajki przystało, nie zabrakło spotkania z wierszowaną bajką Pani Ireny Raszki, gdzie sama poetka czytała swoim młodym czytelnikom swoje bajki z nowej książki. Młodzi czytelnicy zadawali mnóstwo pytań, na które Pani Irenka z przyjemnością opowiadała.

Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się, co to jest ekslibris. Pani Irena Raszka pokazała swój, a uczniowie dzielili się też swoimi ulubionymi książkami, do których zaprojektowali i wykonali swoje ekslibrisy, którymi będą oznaczały swoje ulubione książki.  Miło, że każdy pierwszak posiada swój zbiór książek, które lubi.

Powstały bardzo ciekawe prace.

To było bardzo miłe i owocne spotkanie .

Pani Irenie Raszce bardzo dziękujemy i już nie możemy doczekać się kolejnego .