Śniadanie daje moc

W tym roku nasza szkoła, po raz kolejny przyłączyła się do ogólnopolskiego programu edukacyjnego ,,Śniadanie Daje Moc’ skierowanego do uczniów klas I-III. Celem akcji było promowanie zasad zdrowego odżywiania oraz zwiększenie świadomości uczniów na temat roli śniadania w diecie człowieka. Dzieci podczas licznych zajęć, rozmów oraz na bazie projekcji filmowych gruntowały swoją wiedzę na temat świadomego i prawidłowego żywienia. Uczniowie wiedzą już, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia ponieważ dzięki niemu mają więcej energii do nauki i zabawy, a także lepiej koncentrują się podczas lekcji. Śniadanie to najlepszy start w nowy dzień. 8 listopada uczniowie klas I- III przygotowywali w swoich klasach razem z wychowawcami zdrowe śniadanie, które potem ze smakiem zjedli. Fotorelacja w galerii – smacznego.