Etap szkolny POŻERACZY KSIĄŻEK

Biblioteka szkolna była organizatorem etapu szkolnego Powiatowego Konkursu Czytelniczego POŻERACZE KSIĄŻEK 2023. Tematem tegorocznej  edycji jest literatura fantasy, a zmagania czytelnicze przewidziane są dla uczniów klas V, VI, VII. W naszej szkole do testu wiedzy z przeczytanych książek przystąpiło łącznie 9. uczennic i uczniów. Wszystkim serdecznie gratulujemy !

Etap szkolny dał odpowiedź, kto będzie reprezentował „Piętnastkę” podczas Finału Powiatowego w grudniu, w siedzibie organizatora głównego konkursu PiMB „Biblioteki pod Atlantami”. Miło nam poinformować, że drużyna szkolna wystąpi w składzie: Karolina Dora kl. VIIb, Piotr Pałach kl. VIb, Julia Szymaniec kl. Vb. Trzymamy za Was kciuki !