Rozpocznij swoją siatkarską przygodę!

Zapraszamy dziewczęta z roczników 2010-2013 do Akademii Siatkówki!

Gwarantujemy treningi na najwyższym poziomie, a przy tym przyjazną i pozytywną atmosferę. Zapewniamy szkolenie od najmłodszych w Akademii Siatkówki po seniorki w strukturach klubu Il ligi siatkówki kobiet PZPS.

Uczymy odpowiedzialności, współpracy w grupie oraz zasad rywalizacji fair-play. Akademia Siatkówki MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych to profesjonalne szkolenie pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, a także świetna zabawa i rozwój przez sport.

Adeptki Akademii Siatkówki nie tylko mogą trenować z trenerami szkolącymi siatkarki II Ligi Siatkówki Kobiet, ale tez mają możliwość brania udziału w młodzieżowych rozgrywkach ligowych oraz obozach sportowych.

Klub zrzesza ponad 120 zawodniczek w drużynach na różnych poziomach zaawansowania. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu.