„Pół na pół – las oczami dzieci i dorosłych” – konkurs plastyczny

Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych Oddział Jelenia Góra serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych województwa dolnośląskiego do udziału w konkursie plastycznym pt. „Pół na pół – las oczami dzieci i dorosłych”.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III i ich rodziców/opiekunów. Wykonanie pracy plastycznej we współpracy z osobą dorosłą przedstawiającej las.

Wymagany format pracy – A3 (blok rysunkowy), technika: kredki.

Kartkę formatu A3 należy podzielić na pół, delikatnie rysując ołówkiem kreskę (po zakończeniu pracy powinna być ona niewidoczna). Po jednej stronie kartki rysuje dziecko, po drugiej osoba dorosła, tak aby praca stanowiła jeden rysunek. Technika – kredki

Prace należy złożyć do 8.11.2021r.

Prace konkursowe należy przesłać/przekazać do 8 listopada 2021 roku na adres – Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych Oddział Jelenia Góra, ul. Kamiennogórska 2, 58-570 Jelenia Góra.

Chętni uczniowie proszeni są o zgłaszanie się do swoich wychowawców.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia: