OTWARTE MISTRZOSTWA SZKOŁY W WARCABACH ONLINE

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w otwartych Mistrzostwach Szkoły w warcabach przez Internet. Udział w turnieju mogą wziąć wszyscy uczniowie, rodzice uczniów oraz nauczyciele. Turniej rozpocznie się po Świętach Wielkanocnych.

Zgłoszenie uczestnictwa możliwe jest jedynie za pośrednictwem prywatnej wiadomości w Mobidzienniku wysłanej do Pana Jana Rytko do 31 marca 2021 roku.

Poniżej wstępny regulamin rozgrywek. Bardziej szczegółowy, dotyczący organizacji gier i przepisów turniejowych, zostanie rozesłany do zapisanych uczestników.

Regulamin otwartych Mistrzostw Szkoły w warcaby online.

1. Mistrzostwa odbywają się za pośrednictwem portalu do gier planszowych online www.kurnik.pl i osoby biorące udział w Mistrzostwach akceptują jego regulamin.
2. Założenie konta w portalu www.kurnik.pl nie wymaga podania adresu email.
3. Udział w Mistrzostwach mogą wziąć dzieci, nauczyciele oraz rodzice dzieci uczęszczających do naszej Szkoły.
4. Partie turniejowe rozgrywane będą w godzinach wieczornych(około 18 lub 19) w poniedziałki i środy oraz w przypadku dużej liczby uczestników również w soboty.
5. Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą wyłącznie za pośrednictwem Mobidziennika.
6. Zgłoszenie należy wysłać wyłącznie prywatną wiadomością do nauczyciela wychowania fizycznego Jana Rytko do 31 marca 2021.
Wzór zgłoszenia:
– imię i nazwisko
– klasa
– w przypadku rodzica imię i nazwisko dziecka
7. System rozgrywek zostanie przedstawiony po przyjęciu wszystkich zgłoszeń.
8. Udział w turnieju jest bezpłatny.
9. Dla najlepszych zawodników przewidziane są nagrody.