Międzynarodowy Dzień Kropki

Jak co roku 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. To święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy. W tym roku uczniowie klas I-III naszej szkoły ubrali się w kropki, to była niesamowita „Kropkowa Rewia Mody”.

Dzieci obejrzały w klasach film „Kropka”. Jego bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Podczas Iventu, uczniowie klas młodszych mogli zaprezentować swoje talenty wykonując wieloformatowy obraz stworzony z kółek. Klasy pierwsze za pomocą kolorowych kółek ułożyły słońce i chmury, drugie kwitnącą łąkę z kwiatami, zaś klasy trzecie drzewa. Z trzech części powstał przepiękny obraz. Wspaniałe efekty ich prac możemy podziwiać na zamieszczonych poniżej zdjęciach.

A my po obchodach Dnia Kropki wiemy jedno: każdy z naszych uczniów dostał skrzydeł, bo uwierzył w siebie, że ma ogromny talent!