Maluchy poznają nowoczesne urządzenia

Dzisiaj uczniowie klas młodszych poznały urządzenia zakupione w ramach programu Laboratorium Przyszłości. Z zaciekawieniem zajrzały do wirtualnego świata w który przeniosły się zakładając gogle VR. Niektórzy trochę się obawiały, ale całkiem dobrze poradzili sobie w nowej otaczającej ich trójwymiarowej rzeczywistości. Zabawne było robienie zdjęć na zielonej ściance (green screen), dużo emocji budziły długopisy 3D – bo jak się okazało wcale nie jest łatwo pisać takim długopisem. Wymaga to trochę ćwiczeń, ale z pewnością po kilku próbach będzie szło to coraz lepiej. Za to klocki Skrikit pozwoliły wykazać sią uczniom dużą pomysłowością. Powstały różne pojazdy, zwierzątka i maszyny. Teraz już tylko więcej pomysłów a z pewnością nowe urządzenia przyniosą wiele radości, zabawy i nauki.

#LaboratoriaPrzyszlości, #LaboratoriaPrzyszlosci