Festiwal Humanistyczny Semper Alter

Sukces na Festiwalu Humanistycznym Semper Alter zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6. Nasi Uczniowie uczestniczyli w czterech różnych konkurencjach:   Międzyszkolnej Olimpiadzie Ortograficznej, Międzyszkolnej Olimpiadzie Języka Polskiego, Turnieju kreatywności i warsztatach językowych z języka niemieckiego i angielskiego. Wybitną ortografią popisali się Natasza z klasy VII b, która zajęła III miejsce i Aleksy z klasy VIII b, który zajął miejsce II. Nasze kreatywne Dziewczyny z klasy VIII c – Natalia, Hania i Iga zajęły I miejsce w turnieju kreatywności. Na wyróżnienie zasłużyły Uczennice klasy VIII b – Martyna, Lena i Zosia wykazując się dużą znajomością języka angielskiego i niemieckiego na warsztatach językowych. Pękamy z dumy, że w naszej szkole jest tylu zdolnych uczniów!