Dzień Edukacji Narodowej

13 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej, w klasach młodszych obchodzony pod nazwą Spotkanie z bajką.  Dzieci poprzebierane za bajkowych bohaterów uczestniczyły w grach i zabawach. We wszystkich klasach uczniowie słuchali lub samodzielnie czytali wybrane bajki. Klasy pierwsze wykonywały ilustrację lub lepiły z plasteliny bohaterów. Klasy drugie rozwiązywały bajkowe zagadki, a klasy trzecie pisały list do bohatera bajki. Uczniowie klas pierwszych spotkali się również z wałbrzyską pisarką panią Ireną Raszką. Klasy 3A i 3C pojechały do kina na film “Po prostu super”. Wszystkie dzieci miały też okazję do skorzystania, dzięki uprzejmości małego samorządu, z fotobudki i wykonania bajkowych zdjęć. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że był to miło spędzony czas.