Dni Otwarte PSP 15

7 i 9 marca 2024 roku, miały miejsce Dni Otwarte w naszej szkole. To ważne wydarzenie pozwoliło przyszłym uczniom oraz ich rodzicom zapoznać się z życiem szkolnym oraz atmosferą panującą w naszej szkole.

Impreza rozpoczęła się od krótkiego występu artystycznego przygotowanego przez uczniów klas młodszych. Następnie dzieci wraz z rodzicami miały możliwość zwiedzania szkoły i uczestniczyć w różnorodnych warsztatach, zabawach i zadaniach przygotowanych specjalnie dla naszych najmłodszych gości. Zorganizowano między innymi warsztaty plastyczne, przyrodnicze, informatyczne, sportowe i czytelnicze, które miały na celu pokazać, jak różnorodne i interesujące mogą być lekcje w naszej szkole. Nauczyciele opowiedzieli o dodatkowych zajęciach , metodach pracy oraz dostępnych zasobach. Rodzice mieli okazję dowiedzieć się więcej o planach lekcji, ocenianiu i współpracy z nauczycielami. Była to okazja do zadania pytań oraz rozmowy na temat potrzeb i oczekiwań.

Dni Otwarte były nie tylko okazją do zaprezentowania oferty edukacyjnej, ale także do nawiązania pierwszych kontaktów między przyszłymi uczniami, ich rodzicami a szkołą. Dzięki temu wydarzeniu, wszyscy uczestnicy mieli możliwość lepszego zrozumienia specyfiki naszej placówki oraz komfortowego rozpoczęcia współpracy na linii szkoła – rodzina – uczeń.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy do dołączenia do naszej szkolnej rodziny.