Warsztaty z Panią Dietetyk – Kolorowe Koktajle na Światowy Dzień Zdrowia
7 kwietnia, w Światowy Dzień Zdrowia, uczniowie klasy pierwszej mieli okazję uczestniczyć w kolejnych wyjątkowych warsztatach z panią Jowitą Kurylik – dietetyczką kliniczną, dziecięcą oraz psychodietetykiem. Tym razem tematem spotkania były kolorowe koktajle – pełne witamin, zdrowia i świetnej zabawy. … Czytaj więcej











