Wycieczka do… Berlina!
24 kwietnia wyruszyliśmy na wycieczkę do… Berlina! Uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 26 zabrali nas w fascynującą podróż po stolicy Niemiec podczas międzyszkolnego konkursu „Ich bin (ein) Berliner”. Naszą szkołę reprezentowała dzielna drużyna z klas siódmych: Milena, Igor … Czytaj więcej











