„Angielski Mistrz Wypracowań”

Portal edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza na konkurs Angielski Mistrz Wypracowań! Tym razem zmagania uczestników będą polegały na omawianiu zagadnień z najpopularniejszego języka obcego.

Ale uwaga! Organizator oczekuje, że wypracowania przygotowywane będą po polsku, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób uczących się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów należy pisać po angielsku.

Jakie są przewidziane tematy wypracowań? To np. łatwe i skomplikowane wyrazy, popularne zwroty oraz czasy i inne elementy gramatyki.

Warto wspomnieć, że uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opracować (z przygotowanej, długiej listy), ale również nagrody, które otrzymają w zamian za wysoką pozycję w rankingu (do określonej wartości). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników!  Dodatkowo przewidziane zostały nagrody gwarantowane za zgromadzenie danej liczby punktów.

Konkurs właśnie wystartował i potrwa do 5.12.2021 r.

Nie ma ograniczeń wiekowych, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom na różnych poziomach zaawansowania. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan


Udział w konkursie jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!