Akcja Sprzątania Świata w Naszej Szkole

W dniu 15 września nasi uczniowie wzięli udział w jednej z najważniejszych akcji społecznych – Akcji Sprzątania Świata. Ta inicjatywa jest dowodem na to, że nasza szkoła nie tylko uczy, ale także angażuje się w działania na rzecz naszej planety.

Wyposażeni w rękawice i worki na śmieci, uczniowie wraz z nauczycielami przeszukiwali okoliczne tereny w poszukiwaniu odpadków. Zebraliśmy worki pełne plastikowych butelek, puszek, papierów i innych odpadków. Akcja pomogła oczyścić tereny wokół naszej szkoły, parku i pobliskich ulic.

Chociaż akcja sprzątania świata miała miejsce 15 września, nasza misja ochrony środowiska trwa. Zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców do kontynuowania pracy nad utrzymaniem czystego i zdrowego środowiska. Nasze działania podejmowane codziennie mogą prowadzić do wielkich zmian. Razem możemy uczynić naszą planetę lepszym miejscem dla przyszłych pokoleń.