We wtorek 23.06.2026r. nasza szkoła gościła dzieci z oddziału zerowego z Samorządowego Integracyjnego Przedszkola nr 17 im. Jana Brzechwy w Wałbrzychu. Przedszkolaki odwiedziły uczniów klasy 1c, którzy zaprosili dzieci, aby pokazać im naszą szkołę, opowiedzieć o zwyczajach i tradycjach szkolnych. Przedszkolaki z ciekawością uczestniczyły w lekcji, pierwszy raz siedziały przecież w prawdziwych ławkach szkolnych, zjedli też wspólne śniadanie. Potem pod kierunkiem pierwszaków zwiedziły naszą szkołę, były na świetlicy, w bibliotece szkolne, na sali gimnastycznej oraz na naszym boisku i placu zabaw. Wizyta była bardzo udana przedszkolaki wymieniły się drobnymi upominkami z pierwszakami. To był bardzo udany dzień. Czekamy na Was 1 września. Do zobaczenia!


