17 czerwca wolontariusze z PSP nr 15 w Wałbrzychu wybrali się na wycieczkę pieszą do Szczawna-Zdroju. Trasa prowadziła przez Wzgórze Gedymina oraz Słoneczną Polanę. Pogoda dopisała, a wszystkim uczestnikom towarzyszył świetny humor.
Podczas wycieczki byliśmy na lodach, bawiliśmy się i graliśmy w piłkę. Miło spędziliśmy czas na wspólnych rozmowach i zabawach. Nawet podczas wycieczki wolontariusze pamiętali o pomaganiu innym – jedna z dziewczynek chętnie pomagała koleżankom i kolegom, niosąc ich plecaki.
To był bardzo udany dzień pełen ruchu, dobrej zabawy, życzliwości i wzajemnej pomocy.















