Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Był to wyjątkowy dzień, pełen emocji i radości. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice zgromadzili się na boisku szkolnym, aby wspólnie podsumować miniony rok szkolny i wręczyć nagrody wyróżnionym uczniom.

Ceremonia rozpoczęła się od przemówienia dyrektora szkoły, który podziękował uczniom za ich zaangażowanie i wysiłek w nauce oraz nauczycielom za ich trud i poświęcenie. Następnie przystąpiono do wręczenia nagród uczniom, którzy osiągnęli wybitne wyniki w nauce. Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy oraz książki, a ich rodzice z dumą obserwowali ten ważny moment.

Kolejnym punktem programu było przedstawienie artystyczne przygotowane przez uczniów. Tematem przewodnim były „Bezpieczne wakacje”. Uczniowie zaprezentowali krótkie scenki, piosenki oraz wiersze, przypominające o zasadach bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Przedstawienie było nie tylko pouczające, ale także pełne humoru i kreatywności, co spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony widowni.

Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły złożył wszystkim uczniom życzenia udanych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji. Podkreślił, jak ważne jest, aby odpocząć, nabrać sił i wrócić we wrześniu z nową energią do dalszej nauki i wyzwań.

Życzymy wszystkim uczniom wspaniałego wypoczynku! Niech te wakacje będą czasem pełnym przygód, relaksu i niezapomnianych chwil. Do zobaczenia we wrześniu!