Wielkie Kibicowanie: Jak Uczniowie Naszej Szkoły Wspierali Biegaczy

W niedzielę uczniowie, nauczyciele i rodzice, zjednoczyli się, by w niezwykły sposób wspierać biegaczy XXIV Toyota Eko Półmaratonu. Jakie atrakcje przygotowaliśmy dla uczestników? Balony, przebrania, instrumenty muzyczne i garnki – oto relacja z dnia pełnego radości i energii!

Kolorowy Start: Balony i Przebrania

Już od rana na 6 kilometrze biegu zapanował festiwal kolorów. Z zapałem pompowaliśmy balony w różnych odcieniach, które później ozdobiły naszą strefę kibicowania. Malowaliśmy kredą kolorowe rysunki na ulicy- uśmiechnięte dzieci, naszą szkołę, kwiatki, motylki, biedronki – wszystko, żeby było wesoło i barwnie. Na miejscu pojawiły się także dzieci i młodzież w fantastycznych przebraniach – od postaci z bajek po super bohaterów. Taki widok z pewnością dostarczył uczestnikom półmaratonu mnóstwo radości i pozytywnej energii!

Muzyczna Energia: Instrumenty i Garnki

Kibicowanie to nie tylko klaskanie i doping. Nasi uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością, przynosząc różnorodne instrumenty muzyczne. Dzieci zagrały na bębnach, trąbkach, a także wykorzystały… garnki i łyżki, tworząc rytmiczny hałas, który niósł się daleko. Ten niezwykły doping stał się nieodłączną częścią naszej strefy kibicowania i z pewnością stanowił wyjątkowy akcent podczas całego wydarzenia. Takie muzyczne wsparcie było nie tylko świetną zabawą, ale również potężnym zastrzykiem motywacji dla biegaczy!