WAŁBRZYSKIE POMNIKI

Uczniowie klas czwartych wzięli udział w projekcie z historii i języka polskiego pod hasłem Wałbrzyskie pomniki, którego celem było przedstawienie wałbrzyskich pomników, które rozsiane są po całym mieście. Niektóre są zupełnie zapomniane, inne schowane w różnych zakątkach  a wiele z nich dobrze znane wałbrzyszanom. Uczniowie zaprezentowali owoce swojej pracy na plakatach. Wykonali zdjęcia lub skorzystali z tych zamieszczonych w Internecie a całość opatrzyli tekstem. Cieszy nas, że w projekt włączyli się również rodzice i pomogli dostać się w trudno dostępne lub odległe miejsca naszego miasta. Zadania podjęło się czternastu uczniów. Dziękujemy Im za wzięcie udziału i wykonanie wspaniałych prac!