Trzecia edycja konkursu #SzkołyPełneTalentów

Kolejny raz Piętnastka bierze udział w akcji sieci sklepów Lidl, dzięki której możemy doposażyć Naszą Szkołę. Od początku roku szkolnego 2024/25 zbieramy Talenciaki!

Jeżeli robicie zakupy w Lidl Polska pamiętajcie o zabraniu ze sobą po zakupach specjalnych kuponów „Talenciaków”. Dzięki nim, a właściwie dzięki Waszym staraniom, Samorząd Uczniowski już dwukrotnie doposażył Szkołę – za zebrane kupony pozyskaliśmy pufy do strefy wypoczynku, głośnik na taneczne przerwy, rakiety i piłki do tenisa stołowego, zestaw gier planszowych na świetlice i wiele innych fajnych rzeczy!

W tej edycji zbieramy na wykończenie kolejnej strefy wypoczynku. Chcemy, żeby jeszcze większa ilość uczniów mogła zrelaksować się podczas przerw.

Talenciaki wrzucamy do skrzynki w holu Szkoły lub rejestrujemy samodzielnie (informacja jak to zrobić jest na każdym kuponie).

Ciociu, Dziadku, Sąsiadko, Dobry Człowieku – Ty też możesz pomóc! Uczniu, uczennico – przypominaj po zakupach o zabraniu Talenciaka i szybciutko wrzucaj do skrzynki.

W zeszłych edycjach zebraliśmy łącznie ponad 6 tysięcy Talenciaków! Wspólnie poprawmy ten wynik.