Spotkanie z bajkopisarką Panią Ireną Raszką

Klasa „0” miała okazję spotkać się z Panią Ireną Raszką, poetką, która dedykuje swoją twórczość dzieciom. Jej pasja do pisania oraz oddanie dzieciom z pewnością sprawiły, że to spotkanie było niezapomniane. Dzieci miały możliwość zadawania pytań i słuchania wierszy, bajek czy opowieści na żywo. Doświadczenie to z pewnością rozwija w naszych najmłodszych czytelnikach zainteresowanie literaturą i kreatywność.

Cieszy fakt, że Pani Raszka aktywnie angażuje się w interakcję z dziećmi, odpowiadając na ich pytania, czytając swoje wiersze i prezentując swoje książki. To nie tylko pozwala dzieciom poznać nowe utwory, ale także daje im możliwość zobaczenia twórcy w akcji, co może być inspirującym doświadczeniem.

Podziękowanie Pani Raszki bukietem własnoręcznie wykonanych rysunków przez najmłodszych, to był piękny gest wdzięczności za czas spędzony razem oraz za inspirujące spotkanie. Na koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie, które będzie wspaniałą ozdobą klasowej galerii wspomnień. Spotkanie nie tylko wspiera rozwój czytelnictwa i kreatywności, ale także buduje więzi społeczności oraz inspiruje do dalszego odkrywania literatury.

Pani Irenie Raszce bardzo dziękujemy za miłe, bajkowe spotkanie.