Spotkanie „Nutka z bajką”

Dnia 29 kwietnia nasza szkoła miała zaszczyt gościć wyjątkową osobę – Panią Irenę Raszkę, która przybyła z kolejną dawką swoich autorskich wierszy i bajek dla dzieci. Była to już kolejna wizyta Pani Ireny w naszej placówce, jednak tym razem towarzyszyli jej Pan Krzysztof Kinas oraz Pan Adam Misztal. Spotkanie odbyło się w bardzo serdecznej atmosferze. Uczniowie z uwagą słuchali poezji Pani Ireny, którą czytała osobiście autorka oraz Pan Krzysztof. Pan Adam swoim ciepłym głosem zanurzył uczestników spotkania w muzyczno-bajkowym świecie.

Wiersze były odpowiednio dobrane do wieku odbiorców, różne dla klas młodszych i starszych. Dotykały ważnych tematów, takich jak nauka, szkoła, przyjaźń, miłość do ludzi i zwierząt oraz ochrona środowiska. Stanowiły one zachętę do realizacji marzeń oraz do rozwijania własnej twórczości.

Szanowna Pani Ireno, Panie Krzysztofie i Panie Adamie,

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za niezapomniane spotkanie „Nutka z Bajką”, które mieliśmy przyjemność zorganizować dzięki Państwa niezwykłej obecności i talentom.

Pani Ireno, dziękujemy za magiczne chwile, które obdarzyłaś nas swoimi wierszami i bajkami. Pani twórczość wzbogaciła nasze serca i pobudziła wyobraźnię naszych uczniów.

Panie Krzysztofie, wdzięczność nasza kieruje się w stronę Pańskiej znakomitej interpretacji oraz współtworzenia tej wyjątkowej atmosfery podczas spotkania. Pański wkład dodatkowo uatrakcyjnił nasze doświadczenie literackie.

Panie Adamie, dziękujemy za wprowadzenie nas w muzyczny świat bajek swoim ciepłym głosem. Pańska interpretacja sprawiła, że nasza podróż literacka stała się jeszcze bardziej niezapomniana.

Wasze zaangażowanie i talent sprawiły, że to spotkanie było nie tylko edukacyjne, ale również inspirujące i pełne radości. Jesteśmy wdzięczni za Państwa wkład w rozwijanie kreatywności i pasji naszych uczniów.

Dziękujemy!!!