Reportaż ze Święta Szkoły

W czasie Święta Szkoły odbyło się wiele warsztatów i spotkań z ciekawymi ludźmi. Uczniowie uczestniczyli w wielu zajęciach i zabawach. Jeden z warsztatów prowadził pan Jakub Zima, dziennikarz „30 minut”, a prywatnie rodzic z naszej szkoły. Podczas zajęć pan Jakub pokazał uczniom jak należy przygotować się i przeprowadzać wywiady, nagrywać relacje z ciekawych wydarzeń, jak trzymać mikrofon, filmować kamerą. Potem spotkał się z uczniami, wspólnie obejrzeli i omówili nagrany materiał i zmontowali reportaż. Jak to wyszło? Zobaczcie sami.

Bardzo serdecznie dziękujemy panu Jakubowi za dzielenie się wiedzą i zawodowym doświadczeniem, za życzliwość, cierpliwość i znakomitą atmosferę podczas warsztatów dziennikarskich zorganizowanych dla uczniów, oraz za wsparcie i wzbogacenie naszego warsztatu pracy.